O nás

FOADO, spol. s r.o.

V naší firmě se již dlouhou řadu let zabýváme službami v oblasti účetnictví. Pracujeme s maximálním nasazením a nabízíme kalitní služby, ve kterých zohledňujeme získané zkušenosti z předchozích let praxe. 
Pravidelně se účastníme školení, abychom měli nejaktuálnější informace o změnách. 


Co můžete u naší společnosti očekávat: 

Úspora na mzdových nákladech vlastních zaměstnanců
Průměrná hrubá mzda účetní na hlavní pracovní poměr se pohybuje kolem 15 000 - 30 000 Kč. My, jako externí účetní firma můžeme Vám nabídnout výrazně nižší cenu. A to není všechno. Poskytneme Vám i bonus za doporučení našich služeb, tzn. když naše externí služby doporučíte svým rodinným příslušníkům, obchodním partnerům, známým apod. Případný získaný bonus budete mít podložen dodatkem písemnou formou k Vaší smlouvě s námi.

Úspora za školení vlastních zaměstnanců
Pravidelně se účastníme různých školení, které jsou časově i finančně náročné. Nám se vložené investice a čas vrátí. Ale co Vám?

Úspora za software, hardware, vybavení kanceláří apod.
Vlastníme legální licence ekonomických systémů od solidních softwarových firem, které pružně reagují na legislativní změny a proto máme vždy aktuální ekonomické systémy. Naše hardwarové vybavení jsou spolehlivé a výkonné počítače, které používáme k samotné práci a pravidelné denní zálohy jsou samozřejmostí. V případě hardwarové havárie jsme ve většině případech schopni okamžitě reagovat. Ročně ušetříte desítky tisíc korun na provozních režiích, když se obrátíte na externí účetní firmu.

Máte možnost kdykoliv s námi vypovědět smlouvu bez udaní důvodu
Můžete s námi podepsat smlouvu na dobu určitou, neurčitou anebo ji v měsíčních intervalech obnovovat. V případě, že se rozhodnete s námi podepsat smlouvu na dobu neurčitou a v průběhu jejího trvání se vyskytne důvod směřující k ukončení této smlouvy, můžete tak učinit ústně nebo písemně bez udání důvodu nejlépe v předstihu jednoho měsíce. Všem našim klientům vždy radíme, aby si smlouvu v měsíčních intervalech v případě spokojenosti obnovovali a časem ji podepsali na dobu neurčitou, ale záleží pouze na Vás, pro kterou variantu se rozhodnete.


Máte možnost si nás předem nezávazně vyzkoušet a to zcela zdarma po dobu 1 měsíce
Ano, čtete dobře, zdarma. Žádná účetní na hlavní pracovní poměr Vám nebude pracovat po dobu 1 měsíce bez nároku na mzdu. My ano. Každý náš klient tuhle možnost vždy velice ocenil, protože to byl náš vstřícný krok a základní kámen k získání důvěry mezi našim klientem a námi. Sice se ještě nestalo, náš klient se nemusí vůbec obávat, že bychom po něm požadovali nějakou náhradu, když po zkušební době s námi neobnoví smlouvu. Ve smlouvě je jasně uvedeno, že 1 měsíc po klientovi nepožadujeme žádnou náhradu a my stoprocentně ručíme za svoji práci.

S čím u nás můžete počítat?

Profesionální přístup ke každému klientovi.

Flexibilita

Rádi se přizpůsobíme Vašim časovým možnostem co nejvíce to bude možné.

Diskrétnost

Důraz klademe na diskrétnost našich klientů, která je u nás na prvním místě.

Odbornost

Pravidelně se účastníme školení, máme nejaktuálnější přehled o všech změnách.

Do you need more informations?

Do not hesitate to contact us. We will be glad to take care of you.

Contact
Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Accept   Reject   More information